ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6525206
nr 652 5206
förgylld, rokokostil, 1800-tal, höjd: 54
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 23 augusti 2010
kl 18:19:59